Astroloji

 

 

 
Akrep (14.12.2019)
Maddi konularda yapacağınız görüşmelerde uzun vadeli sözler vermemelisiniz. Hedeflerinizi iyi planlamalı ve söylemlerinize dikkat etmelisiniz. Bazı durumlarda vereceğiniz kararlar bugün daha net olmalıdır.
 
Aslan (14.12.2019)
Kariyerinizle ilgili konuların gündemde olduğu bir gün. Aynı zamanda aşk ve ilişkilerde güzel gelişmeler gündeminizde olabilir. Bu durum işe kanalize olmanızı zorlaştırabilir.
 
Balık (14.12.2019)
Kariyerinizle ilgili net olmayan durumlar bugün sizi biraz düşündürebilir. Geleceğe yönelik yeni planlar yapmak isterken kendi içinizde bazı çelişkileri çözemiyor olabilirsiniz. Parasal konularda ciddi kararları bugün vermemelisiniz. 
 
Başak (14.12.2019)
Gücünüzü tekrar ele geçireceğiniz ve sınırlarınızı çizebileceğiniz özel bir gün. Hedeflerinizi belirlemek ve doğru kararlar almak için iletişimlerinizi hızlandırabilirsiniz.
 
Boğa (14.12.2019)
Maddi konularınızla ilgili yapacağınız görüşmelerde yeni adımlar atabilir ve bu durum sizi heyecanlandırabilir. Bugün konuşurken heyecandan patavatsız söylemler içinde olabilirisiniz. Mümkün oldukça konuşmalarınızda ani çıkışlar yapmamalısınız.
 
İkizler (14.12.2019)
Aile ilişkilerinizdeki ekonomik konular biraz yorabilir ama bu konuda sabırlı olmalı ve alelacele kararlar almamalısınız yoksa bu durum sizi zor durumda bırakabilir. İleriyi planlayın ve büyük işlerinizi bugün tamamlayın.
 
Koç (14.12.2019)
Ortaklaşa yaptığınız işlerle ilgili karşı tarafla bir rekabet içinde olabilirsiniz. Sabırlı olmalı ve empati yaparak karşı tarafı anlamaya çalışmalısınız. Sorumluluklarınız artıyor olabilir. Bu yüzden çok planlı olmanız gereken bir gündesiniz.
 
Kova (14.12.2019)
Seyahatler gündeminizde olabilir ve kısa seyahat planları yapabilirsiniz. Eski ilişkileriniz birdenbire önünüze gelebilir ve kafa karışıklığı yaratan durumlar söz konusu olabilir. Bu durumları daha güçlü bir şekilde halletmelisiniz.
 
Oğlak (14.12.2019)
Hukuksal konularda belli netlikler kazanabilirsiniz. Daha önce çözemediğiniz bir olayı yakın bir arkadaşınız sayesinde aydınlığa kavuşturabilirsiniz. Çevrenizle ve sosyal ilişkilerinizle bugün daha alakadar olmalısınız.
 
Terazi (14.12.2019)
Bugün ilişkilerde denge sağlamak zor olabilir. Zıtlaşmalar yerine yapıcı bir tavır içinde olmanız size kazanım sağlayacaktır. Herhangi bir dış faktörün sizi negatif bir şekilde aşağıya çekmesine izin vermeyin.
 
Yay (14.12.2019)
Aile üyelerinizle olan iletişimlerinizde tepkili konuşmalar içinde olmamalısınız. Tüm olayları gerçekleriyle görebilmeli ve parçaları bütünleştirerek değerlendirmelisiniz.
 
Yengeç (14.12.2019)
Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde iletişiminiz artabilir. Çevrenizle vakit geçirmek size iyi gelecektir. Düzenli olmaya zaman ayırın. Zihniniz çok dağınık ve kaygılı olabilir. Zamanınızı iyi yönetin ve kararlı olun.

 

 

 

Haber Yazılımı