Astroloji

 

 

 
Akrep (24.06.2019)
Ay’ın Balık burcunda hareket ettiği bir güne uyanıyorsunuz. Erken saatlerden itibaren partnerinizle aranızda hem romantik hem de zaman zaman gergin durumlar yaşayabilirsiniz. Zihninizi boşaltmak için yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Saatler öğleni gösterdiğinde ise Venüs-Neptün gergin kontağı da aktifleşiyor. Özellikle sağlığınızı riske atacak hareketlerden bugün uzak durmalısınız.
 
Aslan (24.06.2019)
Ay’ın Balık burcunda hareket ettiği bir gündesiniz. Sabahın ilk saatleriyle beraber finansal konularınızda inişli çıkışlı durumlarla karşılaşabilirsiniz. En iyisi emin olmadan hiçbir yatırımın altına bugün girmeyin. Öğlen olunca meydana gelen Venüs-Neptün sert kontağı sebebiyle dostlarınızdan beklemediğiniz bir tavırla karşılaşabilirsiniz. Bu durum duygusal olarak sizi yaralayabilir.
 
Balık (24.06.2019)
Gün boyunca Ay, sizlerin burcunda hareket ediyor. Erken saatlerden itibaren enerjiniz yüksek olsa da gün içinde zaman zaman hayatı sorguladığınız anlar yaşayabilirsiniz. Mutlu olmak için ilk önceliğinizin kendiniz olduğunu unutmayın. Öğlen meydana gelen Venüs’ün Neptün ile kurduğu zorlu kontak, aile içerisinde kalp kırıklıklarına açık olabileceğinizi gösteriyor. Hayal ettiğiniz aile desteğinin bu olmadığını düşünebilirseniz.
 
Başak (24.06.2019)
Tüm gün Ay, Balık burcunda seyrine devam ediyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren ilişki hayatınızda dengeyi bulmakta zorlandığınız zamanlar geçirebilirsiniz. Hem siz hem partneriniz aranızdaki sorunu büyütmeye meyilli olabilir. Öğlen itibariyle ise Venüs ve Neptün arasındaki sert etkinin aktifleşmesiyle kariyer hayatınızda duygusal kararlar almaktan kaçınmalısınız.
 
Boğa (24.06.2019)
Ay, bütün gün Balık burcunda hareket ediyor. Sabahın ilk saatleriyle beraber sosyal çevrenizde bulunan kişilere karşı temkinli olun. Bazen bazı kişilere her şeyi anlatmamanız gerekebilir. Öğlene doğru geldiğimizde ise Venüs’ün Neptün ile kurduğu zorlu açı nedeniyle maddi olarak çok açılmayın. Hayal ettiğiniz her şeyi almak yerine, önce gerekli olanlara öncelik verin.
 
İkizler (24.06.2019)
Ay’ın tüm gün Balık burcunda ilerlediği bir gündesiniz. Sabah saatleriyle beraber kariyer hayatınızda stresli zamanlarla karşılaşabilirsiniz. Yöneticinize karşı sabrınızın taştığını düşünebilirsiniz. Sabrettiğiniz her an daha da iyi yerlere geleceksinizdir. Öğlen itibariyle oluşan Venüs-Neptün gergin açısı sebebiyle dış görünüşünüzde değişimler yapmak için biraz daha beklemeniz iyi olacaktır. Ayrıca gönül ilişkinizde hemen tepki vermeyin.
 
Koç (24.06.2019)
Ay, hareketini tüm gün Balık burcunda sürdürüyor. Sabah saatleriyle beraber psikolojik olarak bir olumlu bir olumsuz düşünmeniz enerjinizi azaltabilir. Bunun nedeni geçmişte yaşadıklarınız da olabilir. Öğlen saatlerinde aktifleşen Venüs ve Neptün arasındaki sert açı nedeniyle sevdiğiniz kişilerle iletişim kurarken agresif olabilirsiniz. Kalp kırmamaya dikkat edin. Kardeşlerinizle de sorunlar oluşabilir.
 
Kova (24.06.2019)
Günün tamamında Ay, hareketini Balık burcunda sürdürüyor. Sabah saatleriyle birlikte ekonomik koşullarınız öne çıkacaktır. Gelirinizdeki belirsizlikler, geleceğe dair net hamleler yapmanız için sizi engelliyor olabilir. Öğlen aktif olan Venüs ve Neptün arasındaki sert etkileşim nedeniyle aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi istemeden de olsa beklemediğiniz şekilde sizi incitebilir.
 
Oğlak (24.06.2019)
Ay’ın Balık burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Sabahla birlikte sizleri yoğun bir o kadar da yorucu bir gün bekliyor olabilir. Hem iş hem eğitim hayatınızda stresli durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Saatlere öğlene geldiğinde Venüs ve Neptün arasındaki açı nedeniyle sağlığınızla ilgili sert etkiler altında olabilirsiniz. Maddi olarak da çok açılmayın.
 
Terazi (24.06.2019)
Ay, gün boyunca Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabahın erken zamanlarıyla beraber ofis ortamınızda stresli anlar geçirebilirsiniz. Bir iyi bir kötü gelişmeler yaşayarak günün nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Saatler öğlene geldiğinde ise Venüs ve Neptün arasındaki zorlu etkinin aktifleşmesiyle, hayallerinizin gerçekçi olmadığıyla yüzleşebilirsiniz. Kimseye olduğundan fazla değer vermemelisiniz.
 
Yay (24.06.2019)
Ay, tüm gün Balık burcundaki hareketine devam ediyor. Günün ilk saatlerinden itibaren yakınlarınız, aileniz ile ilgili konularda duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız psikolojik olarak yalnız kalmak istediğinden evden çıkmak dahi istemeyebilir. Öğlen olduğunda Venüs’ün Neptün ile oluşturduğu gergin kontak sebebiyle ilişki ve evlilik hayatınızda hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz.
 
Yengeç (24.06.2019)
Ay’ın Balık burcunda hareket ettiği bir güne merhaba diyorsunuz. Bugün pozitif bakış açınız sayesinde hayatınızdaki her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Hislerinizin sizi yönlendirebileceği bir gündesiniz. Soyut konulara karşı ilginiz artabilir. Venüs ve Jüpiter arasında meydana gelen karşıtlık nedeniyle bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Küçük bir sağlık sorunu gittikçe büyüyebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı