Haber Detayı
14 Ağustos 2019 - Çarşamba 11:23
 
Altın fiyatları ne kadar?.
Altın fiyatları bayramın son gününde merakla araştırılıyor. Cuma günü kapanan piyasalar bayram nedeniyle henüz açılmadı. Ancak yurt dışı işlemleri sürüyor. .
- Haberi
Altın fiyatları ne kadar?.

Altın fiyatlarının haftanın ilk işlem gününde büyük oranda yükselmesi bekleniyor. Spot altın gram fiyatı 270 TL'ye dayanmış durumda. Gram altın fiyatı ise kapanış değerini koruyor. Altın ons fiyatında ise düşüş söz konusu. 0.21 oranında değer kaybeden ons altın 1.501 dolar seviyesinde... Peki, çeyrek altın gram altın tam altın fiyatları ne kadar?.

Piyasaların kapalı olması nedeniyle çeyrek altın fiyatlarında bir artış ya da düşüş görülmüyor. Çeyrek altın geride bıraktığımız Cuma günü alışta 421.44 TL satışta ise 431 TL değerine ulaştı. Çeyrek altın fiyatı bugün de aynı rakamlarda...

.Gram altın fiyatları en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Birçok altın ürününün değerini belirleyen gram altın haftayı 263 TL'den kapatmıştı. Bugün de gram altın fiyatı 263.61 TL..

Tam altın uzun vadeli yatırımlarda birçok kişinin tercihi oluyor. Altın fiyatları uzun vadede kazandıranlar arasında yer alıyor. Tam altın da yatırımcılarına en çok kazandıran altın çeşitlerinden biri olarak biliniyor. Tam altın alış fiyatı 1.685.75 TL, satış fiyatı ise 1.718.70 TL..

 

 

AHaber

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altın, fiyatları, ne, kadar?.,
Yorumlar
Haber Yazılımı