Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 12:42
 
Çavuşoğlu, 20 Temmuz Fen Lisesi mezuniyet törenine katıldı.
Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu, 20 Temmuz Fen Lisesi 2018 - 2019 eğitim öğretim yılı mezuniyet törenine katıldı. Okul bahçesinde gerçekleştirilen mezuniyet törenine Bakan Çavuşoğlu’nun yanı sıra Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ, bakanlığa bağlı Genel Orta Öğretim Dairesi Müdürü Aktan Erdoğa, Milli Eğitim Denetleme, Değerlendirme Kurul Başkanı Ahmet Karahan ile mezun olan öğrencilerin aileleri ve okul aile birliği yetkilileri katıldı.
- Haberi
Çavuşoğlu, 20 Temmuz Fen Lisesi mezuniyet törenine katıldı.

Daireden yapılan açıklamaya göre, Gençlik Dairesi Müdürü Şifa Çolakoğlu da Kantara Gençlik Kampına giderek gençlerle birlikte oldu.

Çolakoğlu, kampların on dönem olarak devam edeceğini belirterek, 7 Eylül’de kamp döneminin sonlanacağını vurguladı.

Gençlerin, kültürel, eğitsel ve sportif aktivitelerin yanısıra deniz etkinlikleri de gerçekleştirdiklerini belirten Çolakoğlu, gençlerle yaptıkları sohbetlerde memnun ve mutlu oldukları yönünde mesajlar aldıklarını ifade etti.

Çolakoğlu, yaz dönemi boyunca kamplarda görev alacak olan gönüllü Eğitim Şefi, gönüllü Liderler ile Gençlik Dairesi Kantara Gençlik Kampı çalışanlarına ve kamp öncesi hazırlık döneminde online kayıtları gerçekleştiren Gençlik Dairesi personeline, ayrıca online kayıt sistemini oluşturan Başbakanlık e devlet yürütme kurulu üyesi Erkut Çulluoğlu’na teşekkür etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çavuşoğlu,, 20, Temmuz, Fen, Lisesi, mezuniyet, törenine, katıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı