Haber Detayı
15 Kasım 2019 - Cuma 13:24
 
FUTBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig ve BTM 1.Lig’inde, 16-17 Kasım 2019 tarihinde oynanacak maçların programı şöyle;
SPOR Haberi
FUTBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI

K-Pet Süper Lig

 

Tarih / Saat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Maçın Oynanacağı Yer

16 /11/2019 / Saat: 14:30

Baf Ülkü Yurdu

Hamitköy ŞHSK

Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

Saat: 14:30

Küçük Kaymaklı TSK

Gönyeli SK

Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Saat: 14:30

Göçmenköy İYSK

Merit Alsancak Yeşilova

Lefkoşa Atatürk Stadı

Saat: 14:30

Düzkaya KOSK

Gençlik Gücü TSK

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

 

 

 

 

 

17 /11/2019 / Saat: 14:30

Saat: 14:30

Saat: 14:30

Çetinkaya TSK

Doğan Türk Birliği

Lefkoşa Atatürk Stadı

Mağusa Türk Gücü

Lefke TSK

Gazimağusa Canbulat Stadı

Türk Ocağı Limasol

Yenicami AK

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Saat: 14:30

Cihangir GSK

Binatlı YSK

Cihangir Stadı

K-Pet 1. Lig

 

 

 

16 /11/2019 / Saat: 14:30

Esentepe KKSK

Dörtyol SK

Esentepe Erdal Barut Stadı

 

Görneç KSK

Maraş GSK

Görneç Üç Şehitler Stadı

 

Çanakkale TSK

Ozanköy SK

Çanakkale Muharrem Döveç Stadı

 

 

 

 

 

 

17 /11/2019 / Saat: 14:30

Lapta TBSK

Mesarya SK

Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

 

Bostancı Bağcıl SK

Yalova SK

Bostancı Bağcıl Stadı

 

L. Gençler Birliği SK

Mormenekşe GBSK

İskele Cumhuriyet Stadı

 

Yonpaş Dumlupınar TSK

Karşıyaka ASK

Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

 

 

 

16 /11/2019 / Saat: 11:00

Vadili TÇBSK

1461 İskele Trabzonspor

Vadili 14 Ağustos Stadı

Saat: 14:30

Yeniboğaziçi DSK

Dipkarpaz SK

Yeniboğaziçi Osman Ergüm Mehmet Stadı

Saat: 14:30

Mehmetçik TÇBSK

Serdarlı GB

Mehmetçik Stadı

 

 

 

 

 

17 /11/2019 / Saat: 11:00

Geçitkale GSK

Yarköy PGSK

Geçitkale Stadı

Saat: 11:00

Türkmenköy ASK

İncirli SK

Türkmenköy Mehmet Ali Toker Stadı

BTM 1. Lig Beyaz Grup

 

 

 

16 /11/2019 / Saat: 11:00

Karaoğlanoğlu SB

Değirmenlik SK

Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı

 

Tatlısu HOBSK

Dikmen Gücü SK

Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy Stadı

 

 

 

 

 

17 /11/2019 / Saat: 11:00

Denizli SK

Yılmazköy SK

Denizli Bilal İyigün Stadı

 

Ortaköy SK

Gülgün Süt Düzova GSK

Lefkoşa Ortaköy Stadı

Haber:Kürşat ÖZER 

Kaynak: Editör:
Etiketler: FUTBOL’DA, HAFTANIN, PROGRAMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı