Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 11:25
 
FUTBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig ve BTM 1.Ligi’nde, 24-26 Ocak 2020 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle;
SPOR Haberi
FUTBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI

K-Pet Süper Lig

 

Tarih / Saat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Maçın Oynanacağı Yer

24 /01/2020 / Saat: 19:00

Türk Ocağı Limasol

Mağusa Türk Gücü

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

 Saat: 19:00

Göçmenköy İYSK

Doğan Türk Birliği

Lefkoşa Atatürk Stadı

 

 

 

 

 

25 /01/2020 / Saat: 14:00

Saat: 14:00

Saat: 14:00

Cihangir GSK

Çetinkaya TSK

Cihangir Stadı

Lefke TSK

Hamitköy ŞHSK

Lefke 16 Ağustos Stadı

Gençlik Gücü TSK

Küçük Kaymaklı TSK

Lefkoşa Atatürk Stadı

 

 

 

 

 

26 /01/2020 / Saat: 14:00

Yenicami AK

Gönyeli SK

Lefkoşa Atatürk Stadı

/ Saat: 14:00

Düzkaya KOSK

Baf Ülkü Yurdu

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

/ Saat: 14:00

Binatlı YSK

Merit Alsancak Yeşilova

Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

K-Pet 1. Lig

 

 

 

25 /01/2020 / Saat: 14:00

Çanakkale TSK

Esentepe KKSK

Çanakkale Muharrem Döveç Stadı

Saat: 14:00

L. Gençler Birliği SK

Bostancı Bağcıl SK

İskele Cumhuriyet Stadı

Saat: 14:00

Ozanköy SK

Maraş GSK

Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı

Saat: 14:00

Mormenekşe GBSK

Mesarya SK

Mormenekşe Cemal Balses Stadı

 

 

 

 

 

 

26 /01/2020 / Saat: 14:00

Yonpaş Dumlupınar TSK

Girne Halk Evi

Gazimağusa Dr Fazıl Küçük Stadı

Saat: 14:00

Karşıyaka ASK

Lapta TBSK

Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı

Saat: 14:00

Görnek KSK

Yalova SK

Görneç Üç Şehitler Stadı

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

 

 

 

25 /01/2020 / Saat: 11:00

Yarköy PGSK

Geçitkale GSK

Akova Eray Vudalı Stadı

Saat: 11:00

İncirli SK

Türkmenköy ASK

Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı

Saat: 14:00

Serdarlı GB

Mehmetçik TÇBSK

Serdarlı 14 Ağustos Stadı

 

 

 

 

 

26 /01/2020 / Saat: 14:00

Dipkarpaz SK

Yeniboğaziçi DSK

Dipkarpaz Stadı

Saat: 11:00

1461 İskele Trabzonspor

Vadili TÇBSK

Akova Eray Vudalı Stadı

BTM 1. Lig Beyaz Grup

 

 

 

25 /01/2020 / Saat: 11:00

Dikmen Gücü SK

Tatlısu HOBSK

Dikmen Dr Fazıl Küçük Stadı

Saat: 11:00

 Gülgün Süt Düzova GSK

Ortaköy SK

Balıkesir Stadı

 

 

 

 

 

26 /01/2020 / Saat: 11:00

Değirmenlik SK

Karaoğlanoğlu SB

Değirmenlik Sadık Cemil Stadı

 

 

 

 

 

 Saat: 11:00

Yılmazköy SK

Denizli SK

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

Kaynak: Editör:
Etiketler: FUTBOL’DA, HAFTANIN, PROGRAMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı