Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 09:53
 
FUTBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig ve BTM 1.Ligi’nde, 14- 16 Şubat 2020 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle;
SPOR Haberi
FUTBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI

K-Pet Süper Lig

 

Tarih / Saat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Maçın Oynanacağı Yer

14 /02/2020 / Saat: 17:30

Çetinkaya TSK

Göçmenköy İYSK

Lefkoşa Atatürk Stadı Stadı

 

 

 

 

 

15 /02/2020 / Saat: 14:00

Baf Ülkü Yurdu

Mağusa Türk Gücü

Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

Saat: 14:00

Küçük Kaymaklı TSK

Türk Ocağı Limasol

Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Saat: 14:00

Gönyeli SK

Düzkaya KOSK

Gönyeli Stadı

Saat: 14:00

Merit Alsancak Yeşilova

Cihangir GSK

Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı

 

 

 

 

 

16 /02/2020 / Saat: 14:00

Saat: 14:00

Saat: 14:00

Lefke TSK

Yenicami AK

Lefke 16 Ağustos Stadı

Doğan Türk Birliği

Binatlı YSK

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Gençlik Gücü TSK

Hamitköy ŞHSK

Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

K-Pet 1. Lig

 

 

 

15 /02/2020 / Saat: 14:00

Dörtyol SK

Ozanköy SK

Dörtyol Stadı

Saat: 14:00

Girne Halk Evi

Bostancı Bağcıl SK

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Saat: 14:00

Mesarya SK

Yonpaş Dumlupınar TSK

Paşaköy 100. Yıl Stadı

 

 

 

 

 

 

16 /02/2020 / Saat: 14:00

Yalova SK

Mormenekşe GBSK

Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı

Saat: 14:00

Lapta TBSK

L. Gençler Birliği SK

Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

Saat: 14:00

Maraş GSK

Çanakkale TSK

Maraş Necip Halil Kartal Stadı

Saat: 14:00

Esentepe KKSK

Görnek KSK

Esentepe Erdal Barut Stadı

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

 

 

 

15 /02/2020 / Saat: 14:00

Serdarlı GB

Yarköy PGSK

Serdarlı 14 Ağustos Stadı

Saat: 14:00

Dipkarpaz SK

İncirli SK

Dipkarpaz Stadı

 Saat: 14:00

Yeniboğaziçi DSK

1461 İskele Trabzonspor

Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Saat: 11:00

Türkmenköy ASK

Vadili TÇBSK

Türkmenköy Mehmet Ali Toker Stadı

Saat: 11:00

Mehmetçik TÇBSK

Geçitkale GSK

Mehmetçik Stadı

BTM 1. Lig Beyaz Grup

 

 

 

16 /02/2020 / Saat: 11:00

Gülgün Süt Düzova GSK

Değirmenlik SK

Balıkesir Stadı

Saat: 11:00

Yılmazköy SK

Dikmen Gücü SK

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı

 Saat: 11:00

Tatlısu HOBSK

Zümrütköy

Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy Stadı

 Saat: 11:00

Ortaköy SK

Karaoğlanoğlu SB

Ortaköy Stadı

Kaynak: Editör:
Etiketler: FUTBOL’DA, HAFTANIN, PROGRAMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı