Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 12:28
 
Hentbol’da Esentepe Hükmen Mağlup
KKTC Hentbol Federasyonu yönetimi, U20 Erkekler kategorisinde geçtiğimiz hafta oynanan Yakın Doğu Üniversitesi-Esentepe Belediyesi S.S. Derneği maçında çıkan olaylar sonucunda, Esentepe Belediyesi S.S.D.U20 takımını hükmen mağlup edilmesine ve maçın YDÜ U20 takımı lehine 38-29 olarak sonuçlanmasına karar verdi.
SPOR Haberi
Hentbol’da Esentepe Hükmen Mağlup

Federasyon ayrıca, Esentepe Belediyesi S.S.D.takımı ile Esentepe Efsane Yetenek Avcıları S.K.D. başkanı ve/veya yöneticisi ve/veya idarecisi olan Cemal Erdoğan’ın, 16.10.2018 tarihli Hentbol Federasyonu Ceza Kurulu Kararında 25.10.2022 tarihine kadar cezalı olduğuna bulgu yaparak, her ne sıfat ile olursa olsun Cemal Erdoğan’ın her iki takımın maçlarını oynadığı salona girmesini yasakladı.

 

Oyuncular Disiplin Kurulu’na sevk edildi.

Hentbol Federasyonu U20 erkekler kategorisinde Atatürk Spor Salonu’nda oynanan ve sportmenlik dışı hareket ve davranışlardan dolayı yaşanan olaylar neticesinde, hakemler tarafından tatil edilen müsabakanın, hakem ve gözlemci raporları ve müsabakaya ait kamera kayıtlarını inceleyerek, 4 oyuncuyu “İDARİ TEDBİRLİ OLARAK” Disiplin Kurulu’na sevk etti.

Disiplin Kuruluna sevk edilen Esentepe Bld.S.S.D oyuncuları;

1-Şükrü Hilmi Erdoğan

2-Ege Can Açıkportal

3-Batuhan Güneş

4-Yunus Emre Arslan

Haber:Kürşat ÖZER 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hentbol’da, Esentepe, Hükmen, Mağlup,
Yorumlar
Haber Yazılımı