Haber Detayı
18 Ekim 2020 - Pazar 15:16
 
HİÇBİR ŞEY BİRLİĞİMİZDEN DAHA ÖNEMLİ DEĞİLDİR
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Şırnak 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşuyor.
RESMİ İLAN Haberi
HİÇBİR ŞEY BİRLİĞİMİZDEN DAHA ÖNEMLİ DEĞİLDİR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Şırnak 7. Olağan İl Kongresi'ne katılıyor.

Erdoğan'ın şu sıralar burada yaptığı konuşmadan öne çıkanlar şöyle:

"AK Parti ilk kongrelerimizin ilkini Şırnak'ta gerçekleştiriyoruz. Kervanımız 81 ilin tamamını dolaşacaktır. Biz de ülkemizin dört bir yanında teşkilat mensupları ve vatandaşlarımızla kucaklaşacağız.

Muhalefet milletimizden olabildiğince uzak duruyor. Kapalı kapılar ardında siyaset yapmak kolay. Şehirlerimize gidip milletimizle kucaklaşmadan siayset yapıyorum diyenler sufleyi sizden değil başka yerden alıyor. 

Yalan ile iftira ile dedikodu ile siyaset yapanların halktan uzak durmalarının nedeni çirkin üsluplarının yüzlerine vurulacağını bilmeleridir. Türkiye'nin yönetim sistemini tarihinde ilk defa demokratik yollardan değiştirirken milletimiz yanımızdaydı.

Biz neden Azerbaycan'da varız, kardeşlerimizin yanındayız. Ne deniyor? MİNSK üçlüsü; ABD, Rusya ve Fransa... Bunlar Ermenistan'ın yanında yer aldılar. Ermenistan'a her türlü silah desteğini veriyorlar. Şu anda Azeri kardeşlerimiz Ermenilere karşı ciddi bir mücadelenin içerisindeler. 

Azerbaycan'ın Ermeni işgali altındaki topraklarını kurtarmak için bu mücadeleyi veriyorlar. Rusya, ABD ve Fransa, Azeri kardeşlerimizin topraklarını kendilerine vermediler. Rabbim yardımcılar olsun. İnanıyorum ki bu toprakları Ermenilerden kurtaracaklar."

Kaynak: Türkgün

Kaynak: Editör:
Etiketler: HİÇBİR, ŞEY, BİRLİĞİMİZDEN, DAHA, ÖNEMLİ, DEĞİLDİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı