Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 18:31
 
KAMUSEN DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA
KamuSen Örgütlenme Sekreteri Osman Yücelen son dönemde Cumhurbaşkanı Akıncı ile ilgili yaptıkları açıklamanın kamuoyunda çarpıtılması üzerine basın açıklaması yayınladı.
- Haberi
KAMUSEN DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

KamuSen Örgütlenme Sekreteri Osman Yücelen son dönemde Cumhurbaşkanı Akıncı ile ilgili yaptıkları açıklamanın kamuoyunda çarpıtılması üzerine basın açıklaması yayınladı, şunları kaydetti:

"KamuSen olarak Cumhurbaşkanı Sn. Mustafa Akıncı için yapmış olduğumuz açıklamada Sn. Akıncı’ya hiç bir şekilde şekilde saygısızlık veya hedef gösterici bir açıklama yapmadık.

Demokrasinin gereği olarak ilk yaptığı açıklamadaki bazı cümlelerinin bize göre yanlış olduğunu ifade ettik ve kaldı ki Sn. Akıncı da ikinci açıklamasında yanlış anlaşıldığını ifade etti

 

Kamu-Sen olarak düşüncelerimizi bir sivil toplum örgütü olarak dile getirirken hiç bir kuruma veya başındaki şahıslara karşı saygısızlık asla yapmayız. Sn. Mustafa Akıncı herkesin veya herkesimin olduğu gibi bizlerin de Cumhurbaşkanıdır.

Bu nedenle küçük bir sendikanın hakkımızda yapmış olduğu konuşmaları popülist olmalarına ve ne konuştuklarını bilmemelerine veya kıskançlıklarına bağışlıyoruz..

 

Diğer bir konu ise sosyal medyadan veya başka bir haber kanallarıyla Sn Akıncı’ya yapılmış olan hakaretleri, saygısızlıkları ve tehditleri asla kabul etmiyor, Hukuki süreçlerin de bir an önce başlamasını bekliyoruz..

 

Birkez daha Türkiye Cumhuriyetinin teröristlere karşı devam ettirdiği #Barışpınarı harekatını destekliyor , Mehmetçiğimizin bölgeye biran önce huzur ve barışı getirmesini temenni ediyoruz .."

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAMUSEN, DEN, ÖNEMLİ, AÇIKLAMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı