Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 13:28
 
Menajer Fırat Totik’ten Ülkemize Üç Kaliteli Yabancı Futbolcu
Uluslararası Fifa Manejeri olan, aynı zamanda TFF’de Scouting görevi de yapan Fırat Totik, Türkiye’de keşfettiği 13 yıldız futbolcu ile dikkatleri oldukça üzerine çekerken, takımlara da kazandırdığı iyi transferle biliniyor.
SPOR Haberi
Menajer Fırat Totik’ten Ülkemize Üç Kaliteli Yabancı Futbolcu

Bu yıl ülkemize de 2 Nijeryalı, 1’de Türk Vatandaşı yabancı uyruklu futbolcular getiren Totik, ülkemizdeki süper Lig takımlardan Lefke Spor Kulübüne, 1997 doğumlu Adin Jerry Adırın Ikaye ile 1998 doğumlu Ikechukwu Okorıe isimli 2 Nijeryalı orta saha oyuncusunun transferinin gerçekleşmesini sağladı. İki Nijeryalı’da oynadığı futbolla göz doldururken,  Lefke Spor Kulübü’de yabancı uyruklu futbolculardan oldukça memnun oldu. 1 Lig takımlarından Mesarya Spor Kulübü’ne de 1999 doğumlu orta saha oyuncu Ferhat Aras isimli TC uyruklu futbolcunun transferinin gerçekleşmesini sağlayan totik, bu futbolcunun da,  oynadığı futbolla takımına katkı koyması, memnuniyet yarattı.

 Getirdiği yabancı uyruklu futbolcularının kaliteli futbolcular olması nedeniyle, ülkemizde ki diğer takımların da dikkatini çeken Uluslararası Fifa Manejeri Fırat Totik,  KKTC’de ilgi duyulan bir manejer haline gelirken, gazetemize de yaptığı açıklamada, KKTC futboluna kaliteli futbolcular kazandımak için, her zaman hizmete hazır Olduğunu Dile Getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Menajer, Fırat, Totik’ten, Ülkemize, Üç, Kaliteli, Yabancı, Futbolcu,
Yorumlar
Haber Yazılımı