Haber Detayı
20 Ağustos 2020 - Perşembe 08:28
 
SANAYİ ARSASI YAĞMASI!
Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy’un Alayköy’de dağıttığı sanayi arsaları UBP tabanında tartışma başlattı.İddialar UBP tabanında rahatsızlık yarattı...
RESMİ İLAN Haberi
SANAYİ ARSASI YAĞMASI!

Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy’un Alayköy’de dağıttığı sanayi arsalarıyla ilgili iddialar gündeme bomba gibi düştü. Hangi kriterlere göre dağıtıldığı belli olmayan arsaları alanlar da ortalama 100 bin Sterlin’e satarak, vurgun peşinde koşuyor.  İddialara göre Bakan Hasan Taçoy’un yakın çevresinde bulunan bazı isimlerin bu arsaların satışı için aracı olmaya çalıştığı belirtiliyor.

HANİ ARSA VERİLMEYECEKTİ?

UBP tabanında büyük tartışma yaratan iddialar, Hasan Taçoy’a tepkilere neden oldu. Gerekli kriterleri karşılayan partilisine dahi “Arsa verilmeyecek” diyen Bakan Taçoy, hakkına hiçbir bilgi sahibi olmadığı ve yüzünü dahi görmediği insanlara sanayi arsalarını nasıl bonkörce dağıttığı gizemini koruyor. Alayköy Sanayi Sitesi’nde birçok müracaat dahi alınmazken, seçime yasaklarına kısa bir süre kala sanayi arsalarını alan kişiler soru işaretlerine neden oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SANAYİ, ARSASI, YAĞMASI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı