Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 17:33
 
UFÜ YAZ OKULU BAŞLIYOR
• Uluslararası Final Üniversitesi’nin 14-18 yaş arası Türk ve uluslararası öğrencilere yönelik geliştirdiği eğitim ve aktivitelerle dolu yaz okulu başvuruları başladı.
- Haberi
UFÜ YAZ OKULU BAŞLIYOR

Uluslararası Final Üniversitesi’nde 14-18 yaş arasındaki gençlerin, İngilizce dil becerilerini geliştirmek,  gelecek için eğitim ve kariyerleri hakkında düşünmelerine yardımcı olmak ve interaktif aktivitelerle öğrenme deneyimini eğlenceli hale getirmek amacıyla tasarlanan “Yaz Okulu” programı başvuruları başladı. Öğrenciler, Yaz Okulu’nda en az iki en çok dört hafta sürecek, farklı içeriklerle hazırlanmış “Yoğun İngilizce”, “İngilizce, Spor ve Serbest Zaman” ile “İngilizce ve Gastronomi” programlarından birine kayıt yaptırabilecek.

 

Eğlenceli aktivitelerle eğitim ve tatil imkanı

Uluslararası Final Üniversitesi’nde sosyal aktivitelerin ve eğitimin bir arada sunulduğu Yaz Okulu programlarına dünyanın farklı ülkelerden başvuru yapabilecek olan öğrenciler, kendilerini geliştirirken tatil yapabilecek. Uluslararası yaz okulu programlarına katılarak tamamlayan öğrenciler, program sonunda sertifika alacak.

 

Son Başvuru 31 Mayıs Cuma

Uluslararası Final Üniversitesi Yaz Okulu programları ile ilgilenen gençler 31 Mayıs Cuma gününe kadar  https://www.final.edu.tr/m-32-yaz-okulu/a-387-basvuru-formu-ve-kayit linkinden online başvuru yapabilecek. Programlar hakkında yazokulu@final.edu.tr mail adresinden ve  +90 392 650 66 66 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: UFÜ, YAZ, OKULU, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı